seo dersleri

Duyurular

Dinleyicilerimizin Dikkatine..!!!

Dinleyicilerimizin Dikkatine..!!!

Radyo Damar FM’ e Gönül veren değerli dinleyicilerimiz..
2007 Yılından bu yana gerek yayın tarzımızı gerek formatımızı gerekse yayın ilkelerimizi bilen bilir. Biz yayın hayatımız boyunca kaliteden, yayın ilkelerimizden taviz vermedik.
Radyo Damar FM’ in En çok bilinen yönü Ay yıldızlı Bayrağa ve Bu vatana Gönül vermiş Radyocuları Radyo Damar FM Çatısı altında bir araya getirmeye gayret etmektir gayemiz. Şunu biliniz ki vatan sevdalısı olmayanın Radyo Damar FM’ de Bu ailede yeri de olamaz.
Son Zamanlarda Hemen her gün şehit haberleri her vatan sevdalısını üzdüğü gibi bizide derinden yaralamaktadır. Şehitlerimize Allah tan rahmet yakınlarına ve tüm ulusumuza Sabırlar diliyoruz ve bir an önce bu akan kanın terör belasının son bulmasını diliyoruz.
Bu bağlamda teröre destek veren her kim olursa Dileriz ki Evlatlarının şehadet haberlerini alan yürekleri yanan şehit ana ve babalarından bin kat daha yürekleri yansın.. Ama o vatan hainlerin de vicdan denen duygu olmadığı için böyle bir şeyi bekleyemeyiz. Yüce yaradan vatan hainlerini savunan sanatçı müsvettelerinin de helakını yakın eylesin.
Biz Radyo Damar FM ailesi olarak teröre yakınlığını tespit ettiğimiz sanatçı müsvettelerinin eserlerini radyo arşivimizden sildik ve kesinlikle yer vermeyeceğiz.
Kamuoyunun Bilgisine…

Mustafa Kemal SERT

Mart 17th, 2016

No Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo Damar Fm Android Uygulamamızı ...      İndirmek İçin Buraya Tıklayınız... »
Winamptan DinleWinamptan DinleWinamptan DinleWinamptan DinleWinamptan DinleWinamptan Dinle

Arabesk Radyo, Damar Radyo, Fantezi Müzik, Türk Sanat Müziği, Özgün Müzik, Damar FM , Canlı Dinle, Sitene Radyo Ekle, Mp3 Dinle, Kral TÜRK, Arabesk Rap, Türkü Radyo, Radyo TÜRK